Strona główna

Team Rajdowy - Nasza podstawa działania

Przede wszystkim zespół. Na to od lat stawiamy. Zgrana ekipa mechaników pod wodza dobrego inżyniera moga zdziałać cuda. Do tego potrzebny jest kierowca i jego pilot. Wszystko to udało nam się osiagnac.

 

Jako zespół rajdowo-wyścigowy udało nam się uzyskać mistrzowskie tytuły w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. To w tych wyścigach zdobyliśmy 6 kolejno zdobywanych najwyższych laurów. Naszym kierowca jest Mariusz Stec, który benzynę ma we krwi, a kierownicę w rękach od dziecka.

Każde nasze zwycięstwo uczyło nas jak z duma nosić kolejny tytuł, każda porażka była dla nas przyczyna do działania i poprawiania elementów, które nas zawiodły.

Nasz team rajdowy znany jest także z tras Rajdowych Mistrzostw Polski, gdzie w grupie N oraz PROTO walczyliśmy o jak najlepszy wynik.

Jako zespół przy pomocy Mariusza Steca i jego pilotów wygrywaliśmy Kryteria Asów w Lublinie, a także wielokrotnie dawaliśmy radość kibicom na najważniejszym polskim wydarzeniu Kryterium Asów Karowej w Warszawie podczas Rajdu Barbórki.